ציפוי חרסינה לשיניים

שוקלים ציפוי חרסינה לשיניים? כשמראה השיניים לא אסתטי קשה לחייך חיוך מלא אשר חושף שיניים. אנשים רבים נוטים שלא לטפל בשיניים ולחייך פחות הן בשל החשש ממורכבות הטיפול והן משום ההוצאה הכספית הכרוכה בטיפול מסוג זה. מאמר זה בא לנפץ סטיגמות רבות הנוגעות לתהליך ציפוי השיניים באמצעות חרסינה ולאפשר לכם לשפר את איכות חייכם באופן משמעותי ובלתי מתפשר.

הכירו את ציפוי החרסינה 

ציפוי חרסינה מודבק על קדמת השן ומעניק מראה מרהיב של שיניים לבנות, אסתטיות ואחידות. הציפוי מאפשר שיפור מידי של מראה השיניים וחזרה לשגרת החיוכים אליה אתם רגילים. החומר ממנו מייצרים את ציפוי החרסינה, מאפשר לכם לשפר באופן משמעותי את מראה החיוך שלכם ובמיוחד עצם העובדה שהחומר מדמה את מראה האמייל של השן הטבעית (הציפויים חזקים ובעלי יכולת טובה להשתקפות האור). עבור כל מטופל מתאימים ומעצבים את הציפויים באופן אישי ואינדיבידואלי.

השימוש בציפוי החרסינה יכול לבוא לידי ביטוי כחלק בלתי נפרד מהתאמה אורתודנטית (לרבות שן
"סוררת" אותה חשוב ליישר) ולחילופין עתיד הטיפול באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים לשמש להלבנת שיניים. אם נשווה לרגע את שיטת הציפוי לעומת השיטות האחרות הנהוגות בתחום, נגלה כי שיטה זו היא השיטה האמינה ביותר בתחום האסתטיקה הדנטלית. אם לפני כ- 30 שנים, ציפוי החרסינה היה הליך מורכב ולא נגיש עבור כל אדם, הרי שבעידן הנוכחי ולאור ההתפתחות הטכנולוגית, הפך ההליך הטיפולי לבר השגה עבור כל אדם.

טיפולים אסתטיים לשיניים

למי מתאים ציפוי חרסינה לשיניים?

הציפוי מתאים לכל מי שמבקש לשפר את המראה האסתטי של שיניו, כך שהוא יוכל לחייך מבוקר עד ערב, מבלי לחשוש מהמראה אלא להיפך. אם אתם סובלים משיניים עם סדקים ו/או שברים, אם יש לכם רווח בין השיניים, אם אתם סובלים משיניים עקומות (לא דרסטי אלא מינימליסטי), אם הגוון של השיניים שלכם עכור או מוכתם, אתם בהחלט יכולים לקחת בחשבון את ההליך של ציפוי שיניים.

כדי לבצע ציפוי חרסינה למינייט, ציפוי לומינרס או כל ציפוי אחר, יש לעמוד בקריטריונים הבאים ובין היתר שבריאות הפה תהיה תקינה כמו גם בריאות החניכיים, חשוב להקפיד על היגיינת הפה לאחר הטיפול ולאורך זמן וזאת כדי למנוע זיהומים וכיוצא בזאת. בהגיעכם אל המטפל/ת, חשוב להציג בפניה את החזון ומה הייתם רוצים שיקרה בסיום הטיפול, רק כך תוכלו לקבל את המידע המקיף ולענות על הציפיות ו/או חלק מהציפיות. חשוב מאוד שלפני הטיפול רמת האמייל שלכם בשיניים תהיה מספקת וזאת משום שהמטפל/ת תסיר שכבה דקיקה מהאמייל על מנת להציב את חזית הציפוי על גבי השן.

היה ואתם סובלים מבעיות שונות לרבות מחלת חניכיים, עששת או זיהום בשורש השן, סביר שלא תוכלו לבצע ציפוי חרסינה על כתר וציפוי חרסינה באופן כללי, אלא אם תטבלו בבעיה באופן

מוחלט. היה ואתם סובלים מתופעת חריקות שיניים, סביר שלא תהיו מועמדים טובים לציפוי חרסינה וזאת על אף שהחרסינה חזקה ועמידה. חריקת שיניים מעמידה את החרסינה בסיכון להיסדק או להישבר ועל כן הטיפול לא הופך לכדאי או משתלם. חשוב לקחת בחשבון כי הרופאה המטפלת יכולה להתאים טיפול למי שסובל מחריקת השיניים כך שבסיומו ובמידת הצלחתו, ניתן יהיה להתאים ציפוי חרסינה.

לחצו כאן לקבלת ייעוץ ללא עלות 

עובדות שחשוב לזכור לפני התהליך

אם אתם מועמדים לביצוע ציפוי חרסינה, כדאי שתיקחו בחשבון את העובדות הבאות, סביר שהן יאפשרו לכם לגשת לתהליך שלמים ובטוחים יותר. הציפוי, אותו יבצע עבורכם רופא השיניים הוא ציפוי קבוע ולא זמני ועל כן עליכם להיות בטוחים שאתם מעוניינים בתהליך זה – חשוב לזכור כי הרופא המטפל מסיר שכבה מהאמייל של השן כך שלאחר פעולה זו, יהיה עליכם לבחור בין ציפוי לבין שחזור. לעולם אל תחליטו על ציפוי חרסינה אם אתם לא בטוחים בו במאת האחוזים, זהו טיפול אל חזור וקבוע. היה ואתם שוקלים את ההליך, קחו לכם את הזמן הנדרש כדי לבדוק את סך המידע אודות הציפוי (על יתרונותיו וחסרונותיו) ורק לאחר שיהיה בידיכם את כל המידע, התפנו למצוא את הרופא המוביל בתחומו, שיבצע עבורכם את הטיפול שישפר ללא צל של ספק את איכות חייכם ולעיתים מהקצה אל הקצה.

הלבנת שיניים בכל השיטות

מחיר ציפוי החרסינה

אחת השאלות שחוזרות על עצמן הלוך ושוב היא מהו המחיר לתהליך הטיפולי המדובר. ציפוי חרסינה לשיניים מחיר יקבע רק בהתאם למטופל עצמו משום שהמחיר משתנה בהתאם לפרמטרים אישיים ואינדיבידואלים. לא ניתן בשום מקרה לקבוע מחיר אחיד עבור כל המטופלים ועל כן, על מנת לקבל הערכת מחיר, חשוב להגיע למרפאת השיניים ולאחר אבחון, לקבל את המחיר המדויק.

לסיכום

ציפוי חרסינה הפך לדרך יעילה באמצעותה ניתן לשפר את מראה החיוך וכפועל יוצא את איכות החיים. אם בעבר ציפוי החרסינה יועד לבני המעמד העליון בלבד, הרי שכיום ולאור ההתפתחויות הטכנולוגיות, כל אדם מן הישוב יכול לעבור את הטיפול ולחייך מבוקר ועד ליל בכל אחד מימי השנה.

ציפוי למינייט הוא מעטפת דקה של חרסינה אשר מיוצרת במיוחד במעבדת שיניים ומודבקת על גבי השן. שיניים עם ציפוי Laminate נראות טבעיות לחלוטין, ללא כל אפשרות להבחין בהבדלים בינם לבין שן אמיתית. בזכות הטכנולוגיות המתקדמות ניתן לשמור על מקסימום חומר שן טבעית, כך שאין צורך להשחיז שיניים כלל, למעט נגיעות קטנות.

ציפוי Laminate נועד למטרות הבאות:

 • שינוי צבע שיניים מוכתמות שלא ניתן לטיפול על ידי הלבנת שיניים.
 • שינוי צורת השיניים.
 • סגירת מרווחים בין השיניים.
 • מילוי סדקים בשיניים.
 • הארכת שיניים חתוכות.

הטיפול נעשה בשתי פגישות בלבד, ללא כאבים. ניתן להגיע לתוצאות מדהימות.

לחצו כאן לקבלת ייעוץ ללא עלות 

אולי יעניין אתכם גם : הלבנת שיניים  או מאיפה הכל התחיל >> ציפוי שיניים לפי ויקיפדיה 

הרשמה לטיפול שיניים
  * שדות חובה

  הרשמה לבדיקה ראשונית ללא עלות

  חייגו עכשיו