077-8042619 |רוטשילד 55, ראשון לציון

03-6953947 | הברזל 11, תל אביב

צוות המרפאה

ד"ר מאיה בן צבי

רופאת שיניים (DMD)

ד"ר בן צבי בחרה להתרכז בתחום של אסתטיקת שיניים כי בנוסף לתעודות הרשמיות, חשוב לא פחות הכישורים האומנותיים לבנות לכל אחד את החיוך המושלם. חשוב לזכור כי מעבר לטיפול הרפואי, בין אם מדובר בטיפולי ציפוי שיניים או כל טיפול אחר, חובה להתאים ולבנות נכון את הגוון, השקיפות, הגודל, הצורה, כך שתתאים למבנה האנטומי של הפה ולחזות הכללית של הפנים. עם 20 שנות ניסיון ברפואת שיניים אסתטית ובשיקום על גבי שתלים. ד"ר בן צבי משתתפת באופן קבוע בהשתלמויות וחידושים בתחום של אסתטיקה דנטלית. מורשית לביצוע טיפולים באמצעות טכניקת NTI כפתרון לכאבי ראש, ל- TMD ולאי נוחות בפרקי הלסת. עובדת בשת’’פ עם כירורגים ורופאים מובילים ברפואה אסתטית. חברה בהסתדרות לרפואת שיניים ואיגוד הישראלי לשיקום הפה. 

ד"ר אלכס מגזניק

רופא שיניים (DMD), מומחה לטיפולי שורש

ד"ר אלכס מגזניק הינו מומחה לטיפולי שורש, בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון. את לימודי רפואה שיניים השלים באוניברסיטת תל אביב, ולאחריהם התמחה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. כיום, מלבד היותו רופא מומחה, עוסק ד"ר מגזניק בהדרכת סטודנטים בפקולטה לרפואת שיניים, בבית החולים הדסה עין כרם, בו הוא חבר בסגל האקדמי. 

ד"ר אפי בראונשטיין

מומחה בכירורגיה פה ולסת

בוגר לימודי רפואת שיניים משנת 1993, בעל תעודת מומחה בכירורגיה פה ולסת מטעם משרד הבריאות משנת 2004. עבודתו של ד"ר אפי בראונשטיין מתרכזת בתחום הכירורגיה פה ולסת בלבד (השתלות שיניים, השתלות עצם כהכנה לביצוע שתלים, עקירות כירורגיות מורכבות, ביופסיות והסרת נגעים ועוד). ד"ר אפי בראונשטיין חבר בהסתדרות לרפואת שיניים, באיגוד הישראלי לכירורגיה פה ולסתות ובאיגוד לרפואת שיניים נתמכת שתלים. המוטו המקצועי שלי – אני מאמין במתן דגש על יחס אישי ואנושי למטופלי, להיות קשוב וסבלני לצרכי ורצון המטופל, להדריך ולעזור לו בבחירת הטיפול הנכון והמתאים לו ביותר. 

דילוג לתוכן