077-8042619 |רוטשילד 55, ראשון לציון

03-6953947 | הברזל 11, תל אביב

אודות המרפאה

ייחודיות המרפאה

השתלת שיניים ביום אחד הינה אחת מההתפתחויות החשובות בתחום של השתלות שיניים. בדיקה יסודית של המצב הדנטלי וצילומים עדכניים של חלל הפה, מאפשרים לרופא השיניים להחליט אם ניתן לבצע השתלת שיניים ביום אחד אצל גברים ונשים בגילאים שונים. בנוסף, בשיטה הקיימת, אפשר לבצע מספר השתלות ביום אחד. קחו בחשבון שבמקרים מסוימים נדרשת השתלת עצם כהכנה או בשילוב עם ההשתלה עצמה ולכן הטיפול עלול לקחת פרק זמן של יותר מיום אחד.

כמו כן על אף שמה של השיטה, חשוב להבין שלא ניתן לסיים את כל התהליך של שיקום על גבי שתלים ביום אחד בלבד. המשמעות בפועל היא שניתן לבצע השתלה אחת או מספר השתלות, אך עדיין צריך להמתין כמה חודשים עד שהשיקום מסתיים. בפועל, ההמתנה והשיקום מיועדים להבטיח שהשתלים ייקלטו היטב בעצם הלסת.

המעקב אחר תקופת השיקום קריטי להצלחה של השתלת שיניים ביום אחד. בתקופת השיקום, העצם ממשיכה להיבנות סביב השתלים והיא אמורה להפוך אותם ליציבים ומעוגנים בעצם הלסת. אם לבסוף מגיעים למסקנה שהשתלים מספיק יציבים, אפשר לעבור לשלב שבו מרכיבים עליהם את השחזורים ואת השיניים החדשות. 

ייחודיות המרפאה

מי מאיתנו לא חלם על שיניים בריאות, יפות וחזקות? אך החשש מתחושה לא נעימה של כאב הוא זה שמרתיע אותנו וגורם לנו לדחות טיפולים.

המרפאה מספקת טיפולי שיניים מורכבים תוך הקפדה על שימוש בציוד ובסטריליזציה בסטנדרטים בינלאומיים. אנו משתמשים בשתלים ובחומרים דנטליים המאושרים על ידי ארגון ה-FDA.

תחת קורת גג אחת מבוצעים מגוון טיפולי שיניים:

  • השתלות שיניים
  • כתרי חרסינה
  • טיפולים אסתטיים
  • תותבות (כולל תותבות וולפלסט)
  • ועוד

צוות המרפאה

קדמת הטכנולוגיה מאפשרת תכנון הצבת שתלים דנטליים לא רק בהתחשב במבנה אנטומי, אלא גם הבאה בחשבון שיקולים אסתטיים מתאים.

תכנון השתלים מתבצעה בעזרת תוכנה השתלת שיניים ממוחשבת המתקדמת בעולם. בשלב ראשון התוכנה מבצעת המרה (conversion) תלת מימדית של הסיטי המאפשר לנו צפיה בהדמייה תלת מימדית של הלסת מכל הכיוונים.

בשלב הבא הנתונים נשלחים לבלגיה ליצירת סד כירורגי דרכו מתבצעת השתלה. היתרון האדיר של הסד הינו דיוק בזמן החרדת השתלים ללסת. בזכות התכנון המקדים ניתן לבצע גם טיפול ללא הרמת מתלה כירורגי וליצור שיקום זמני על גבי שתלים ביום ההשתלה, (העמסה מיידית).

הטיפול מצבצע ללא צורך בתפרים. עבור המטופל מדובר בהפחתה משמעותית מאד של זמן הטיפול ושיבה מיידית לשגרה. הטיפול מתבצע על ידי ד"ר בראונשטיין, מומחה לכירורגיה פה ולסת, בוגר הדסה ירושלים. 

אולי יעניין אתכם גם: ציפוי שיניים I אסתטיקה דנטלית

מרפאות שיניים בתל אביב:

מרפאת שיניים של ד"ר מאיה בן צבי ממוקמת בלב תל אביב המשקיפה על
נוף של תל אביב.
במרפאה מתבצעים טיפולי שיניים מורכבים כגון השתלת שיניים ממוחשבת.
השתלים מתבצעים על ידי רופא מומחה פה ולסת .

במרפאה משתמשים במירקוסקופ לביצוע טיפולי שורש. 

שירותי המרפאה:

  • אסתטיקת הפה –
    הלבנת שיניים, סגירת מרווחים,  הארכה/קיצור שיניים, השלמת שיניים שבורות, החלפת סתימות, שיפור צורת השיניים.
  • כירורגיית פה ולסת – עקירת שיניים, שתלים דנטלים, השתלות עצם, הרמות סינוס, ניתוחים הקשורים לטראומות ופתולוגיות אזור ראש צוואר.
  • שתלים וכתרים.

בניהולה של ד"ר מאיה בן צבי תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת טיפולים
בכל תחומי רפואת השיניים.
ד"ר מאיה בן צבי מנהלת מרפאות שיניים עם ניסיון של למעלה מעשור.

לקביעת תור במרפאה של ד"ר מאיה בן צבי מרפאת שיניים

דילוג לתוכן