יישור שיניים אינויזליין Invisalign

יישור שיניים אינויזליין מאפשרת לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים לראות את תוצאות הטיפול בשיניים עוד לפני שהוא מתחיל. כתוצאה מכך, מדובר על שיטה שמפחיתה חששות ופחדים וגם מייצרת תחושה של ביטחון בקרב קהל המטופלים. בנוסף, בשיטת אינויזליין מייצרים פלטות שקופות ולכן גם אחרי שהטיפול מסתיים קשה לדעת שהוא נערך.

השימוש בקשתות שקופות משנה לגמרי את האופן שבו מטופלים בשיטת אינויזליין תופסים את העניין של יישור שיניים. אם עד לפני מספר שנים צעירים ומבוגרים כאחד ויתרו על יישור שיניים מתוך חשש לפגיעה במראה החיצוני או בדימוי העצמי, הרי שבעזרת קשתות עשויות פולימר רפואי קל, דק ושקוף ניתן להתגבר על כך. בפועל, הפולימר שמורכב על השיניים ומשמש לייצור הקשתות בלתי נראה כאשר מרכיבים אותו ומאחורי הקלעים הוא עושה עבודה נהדרת ביישור השיניים.

במילים אחרות, שיטת אינויזליין ליישור שיניים מתאימה למי שלא רוצה לסבול מהפגיעה האסתטית שנלווית לשימוש בגשר רגיל. על אף שהיא פותחה רק בשנת 1997, אינויזליין משתמשת בטכנולוגיה דיגיטלית שהספיקה להוכיח את עצמה בארצות הברית ובכל רחבי העולם וכעת אפשר ליישם אותה גם בישראל. כמו כן, התוצאה הווירטואלית מוצגת למטופל כחלק מהטיפול וללא דרישה לתוספת תשלום.

לחצו כאן לקבלת ייעוץ ללא עלות 

מהו אופן הטיפול וכיצד גשר שקוף משפיע על השיניים?

אנשים שמבינים את היתרונות האסתטיים של יישור שיניים שקוף לא תמיד יודעים כיצד פלטות שקופות פועלות או באיזה אופן מתבצע הטיפול. הפתרון הוא לערוך סקירה מקיפה יותר של מאפייני שיטת Invisalign ולנסות להבין מה מייחד אותה בהשוואה לאלטרנטיבות.

השלב הראשון ביישום שיטת Invisalign אצל המטופלים הוא הפעלת טכנולוגית הדמיה תלת ממדית. בעזרת הדמיה תלת ממדית ניתן לייצר סדרה שלמה של פלטות שקופות, או במילים אחרות "קשתות" ו"גשרים", שמותאמות באופן אישי למטופל. התאמה אישית של פלטות שקופות מקצרת את משך הזמן שעובר מרגע תחילת הטיפול ועד שרואים תוצאות והיא גם מצמצמת למינימום את הסיכוי לסבול מתופעות לוואי.

בשלב השני מתבקש המתרפא להרכיב כל קשתית במשך שבועיים ולהחליף אותה בקשתית הבאה אחריה לפי הסדרה שיוצרה עבורו מראש. כמובן שאת כל ההנחיות לגבי יישור שיניים Invisalign מקבלים מהרופא ויש גם אפשרות ליצור עמו קשר בכל דילמה או התלבטות. בכל מקרה, הדגש הוא על הרכבת כל קשתית בסדרה במשך שבועיים ועל תהליך הדרגתי של יישור השיניים עד לסיום הטיפול.

את השלב השני של טיפול יישור שיניים בשיטת Invisalign כדאי לבצע לכל אורך שעות היממה. המשמעות בפועל היא שצריך להרכיב את הקשתות גם בערב וגם בבוקר, למעט בדקות שבהן אוכלים או מצחצחים שיניים. החדשות הטובות הן שקל מאוד להרכיב ולפרק את הקשתות, ניתן לשטוף אותן לשמירה על היגיינה והן כאמור שקופות לחלוטין כך שאף אחד לא אמור לדעת על קיומן.

יישור שיניים אינויזליין (invisalign)

התמונה להמחשה בלבד. כל הזכויות שמורות INVISALIGN

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

השאלה שהכי מעניינת גברים ונשים שמתכננים לעבור טיפול יישור שיניים אינויזליין עם פלטות שקופות היא תוך כמה זמן יראו את התוצאות. לפי שורה ארוכה של מחקרים ונתונים שנאספו מטיפולים דומים, זמן הטיפול נע בין מספר חודשים ועד לשנה וחצי-שנתיים אך הוא מושפע גם מגורמים מסוימים.

את התוצאות של יישור שיניים בשיטת אינויזליין ניתן לראות רק אם מקפידים על הנחיות הרופא המטפל. תוך כדי הטיפול אפשר להגיע לביקורת תקופתית על מנת לבדוק את קצב ההתקדמות ויש לזכור ששימוש יום יומי בפלטות השקופות גם הוא קובע מתי התהליך יסתיים. במילים אחרות, מי שרוצה לראות תוצאות מהירות של יישור שיניים שקוף חייב להקפיד להרכיב את הפלטות כל שעות היממה כנדרש.

אינויזליין (invisalign)

התמונה להמחשה בלבד. כל הזכויות שמורות INVISALIGN

היתרונות של ישור שיניים בשיטת אינויזליין

על רקע האמור לעיל אפשר להבין את היתרונות של יישור שיניים בשיטת אינויזליין לעומת שיטות אחרות. בניגוד לשיטה הקונבנציונלית שבה גשר ליישור שיניים מפעיל כוחות על כל קשת השיניים וללא אבחנה ביניהן, בעזרת פלטות שקופות שמתוכננות על ידי מחשב ניתן בשיטת אינויזליין להזיז כל שן או קבוצת שיניים בנפרד. זהו הבדל מהותי גם באופן שבו מתבצע הטיפול, גם בהשפעות שלו על התוצאות הסופיות וגם בתחושה של המטופלים.

כמו כן, בעזרת המאפיינים המיוחדים של יישור שיניים בשיטת אינויזליין לעומת שיטות אחרות, ניתן להבטיח טיפול ממוקד ופרטני. הטיפול הממוקד לא רק חוסך זמן יקר אלא גם מצמצם את ההוצאות. כל עוד הוצאות הטיפול יורדות, גם המטופל משלם פחות על שיניים ישרות. בסופו של דבר, בעזרת אינויזליין ניתן ליישר את השיניים בלי שאף אחד יידע, לאכול ולשתות מה שרוצים בלי הגבלות ולצחצח את השיניים כרגיל כדי לשמור על היגיינה.

*יתרונות נוספים*

* כמעט אינו נראה לעין *

* אינו פוגע בדיבור *

* שמירה קלה על היגיינת חלל הפה וצחצוח שיניים רגיל *

* ניתן להשתמש בקשתיות לצורך הלבנת שיניים *

* אין מגבלה באכילת סוגי האוכל *

* זמן טיפול קצר יותר *

אין תחליף לנוחות.

העובדה שבתהליך יישור שיניים בשיטת Invisalign המטופלים נהנים מנוחות גבוהה תורמת לתוצאות. בעוד בשיטות אחרות של יישור שיניים יש חוטים, מתכות וקוביות ברזל שמגרות ופוצעות את רקמת הפה באופן שפוגע באיכות החיים היום יומית, עם שיטת Invisalign לא קיימות תופעות כאלה. מעבר לכך, בעזרת גשר שקוף של שיטת אינויזליין אפשר לשפר עמדת שיניים בולטות, שיניים עקומות ושיניים מסובבות – או לסגור רווחים קיימים בין השיניים ולפתוח צפיפות.

INVISALIGN

כל הזכויות שמורות INVISALIGN

לסיכום:

שיטת שיניים אינויזליין היא בעלת יתרונות משמעותיים בגלל האופן שבו היא מנצלת את המאפיינים של הדמית תלת ממד. בנוסף, זו שיטה מוכחת, נוחה ומשתלמת.

שיטת יישור שיניים אינויזליין Invisalign מכונה גם יישור שיניים שקוף או יישור שיניים ללא גשר.

בשיטה זו המטופל רואה לפני תחילת הטיפול הצגת תלת מימד ממוחשבת של הפה ותוצאות הטיפול. אנו מייצרים עבורכם קשתיות (פלטות שקופות) לתנועת שיניים הדרגתית עד קבלת התוצאה הרצויה. הקשתיות השקופות מותקנות על השיניים במשך 10 ימים ומתחלפות לפי סדר מתוכנן. מומלץ להישאר עם קשתיות כ 20-22 שעות ביממה ולהסירן רק בזמן אכילה וניקוי שיניים.

טכנולוגיה ממוחשבת מבטיחה תנועת שיניים הדרגתית ומבוקרת הממזערת כאבים בזמן הטיפול ומקצרת את משך הטיפול בזכות הפעלת כוחות מדויקים.

לפני ואחרי

אולי יעניין אתכם גם: ציפוי שיניים I הלבנת שיניים

לחצו כאן לקבלת ייעוץ ללא עלות 

הרשמה לטיפול שיניים
    * שדות חובה

    הרשמה לבדיקה ראשונית ללא עלות

    חייגו עכשיו