יחד ננצח!
חייבים להמשיך לחייך

ציפויי חרסינה בעבודת יד למראה טבעי, אסטטי, נקי ולבן

עיצוב חיוך DIGITAL SMILE DESIGN
מאפשר להתאים באופן אישי ציפויים לכל מטופל וליצור חיוך החלומות

רוצים לשפר את מראה השיניים? שיניים שבורות? יחסי גודל לא תקינים?

הטכניקות החדשות בתחום האסתטיקה הדנטלית יאפשרו לכם לשפר את מראה השיניים ואף את תפקודן.
 הגיע הזמן לבחור את ציפוי השיניים המתאים בשבילכם!

ד״ר מאיה בן צבי היא בעלת 23 שנות ניסיון בביצוע ציפויי שיניים לאלפי לקוחות מרוצים בינהם גם ידוענים רבים, מגישי חדשות ואנשי ציבור.

התוצאות שלנו - אלפי לקוחות מרוצים שהתחילו לחייך 🙂

D_before D_after
H_before H_after
B_before B_after
C_before C_after
E_before E_after
G_before G_after

מטופלים ממליצים

שאלות ותשובות

ציפוי חרסינה נועד לאנשים שלא מרוצים מהמראה האסתטי של שיניים שלהם. בעזרתם ניתן להלבין שיניים במקרים בהם הלבנת שיניים שגרתית אינה יעילה, כמו לדוגמה בקרב אלה שקיבלו אנטיביוטיקה בגיל צעיר או מעשנים כבדים. בנוסף, כידוע, עם הגיל שיניים מצהיבות ועקב נסיגת חניכיים השורשים נחשפים. בעזרת ציפויים לשיניים ניתן גם להשלים את החלק החשוף של השן וגם להלבין אותן. ציפויי חרסינה מאפשרים להאריך שיניים שבורות ושחוקות, לסגור מרווחים בין השיניים, ליישר שיניים עקומות, להחזיר לשיניים שטופלו בעזרת סתימות את הגוון האחיד ועוד. 

בשלב הראשון, מתבצעת בדיקה קלינית של השיניים וצילומי רנטגן, כדי לבחון אם המטופל מתאים לטיפול. לאחר מכן, מתבצע תיאום ציפיות מפורט אל מול המטופל. על פי הנתונים המקדימים, הרופא המטפל משתמש בתכנת Digital Smile Design , כדי לבצע הדמיה ממוחשבת של הציפויים. בעזרת התכנון הדיגיטלי מורכב דגם ראשוני של הציפויים בפה המטופל עליו ניתן לבצע שינויים – עד לקבלת תוצאה משביעת רצון. לאחר מכן, יוצאים לדרך ומכינים את הציפויים הקבועים. הציפויים מתוכננים על-ידי טכנאי שיניים אומן. מרפאתה של ד"ר מאיה בן צבי עובדת עם מיטב המעבדות בארץ ובחו"ל. עם הכנת הציפויים הם מודבקים על גבי השיניים בעזרת דבקים מיוחדים. בזמן ההדבקה חשוב למקם את הציפוי על חזית השן בצורה מדויקת ולבודד את השיניים סמוכות והחניכיים כדי למנוע מגע של הדבק בהם. 

לחלוטין. ללא מיומנות פיסולית או אומנותית אנו נקבל ציפויי שיניים שאינם מתאימים לאנטומיה של הפה ויראו לא טבעיים או בגוון שונה משאר השיניים של המטופל. גם הדבקת הציפויים הדקיקים על השיניים דורשת עבודת ידיים מדויקת. 

ציפוי חרסינה לשיניים מהוה פתרון אידיאלי לאנשים מעשנים, כמו גם לאלה המרבים בשתיית קפה. צבע הציפויים עמיד בפני כתמי ניקוטין וקפה והוא אינו משתנה לאורך השנים. מעבר לכך, ניתן מראש לבחור את הגוון הרצוי של הציפויים כדי להשיג מראה חיוך מושלם.

ציפוי חרסינה יעילים במיוחד לשיקום שיניים קדמיות שעברו טיפולי שורש. בהשוואה לכתרים אשר דורשים השחזה מאסיבית של השן כולה, ציפויי שיניים דורשים השחזה מינימלית של עד ל- 0.5 מ"מ מחזית השן. 

בעזרת ציפוי שיניים ניתן לישר שיניים מסובבות או לא ישרות. זה מתאים לאנשים שאינם מעוניינים לבצע יישור שיניים ממושך אצל אורתודנט.

לצורך בחירת צבע לציפוי אנו משתמשים במפתח של פלטת צבעים. אולם, חשוב לדעת שלכל שן יש את הגוון והשקיפות אשר ייחודיים לה, ואפילו אצל אותו מטופל\ת ניתן למצוא שיניים בעלות גוון שונה. לדוגמה ניבים יותר צהובים משיניים חותכות. לכן בחירת צבע ושקיפות דורשים מיומנות מיוחדת. 

ישנן טכניקות שונות להלבנת שיניים. במקרים של שיניים מוכתמות עקב מתן אנטיביוטיקה בגיל צעיר או כתמי עישון, הלבנה בעזרת ג'לים אינה יעילה. לכן, במצבים אלה ציפוי חרסינה הוא כלי מצוין המאפשר להלבין את כל השיניים בצורה אחידה. באמצעותו ניתן גם להשיג גוון לבן במיוחד – שאינו מתאפשר באמצעות הלבנה מסורתית ומראה חיוך הוליוודי. אולם, כפי שצוין לעיל חשוב להתייחס לגוון השיניים הטבעיות כדי להימנע ממראה מלאכותי. 

אנשים שלא מרוצים ממראה השיניים שלהם וחולמים על שיניים יפות ולבנות אבל עקב חשש דוחים את הטיפול: הם דואגים איך יראו במהלך הטיפול ואיזו תוצאה תתקבל. לכן התכנון המקדים ובדיקות ההדמיה מסייעות בתיאום ציפיות והן נותנות ביטחון למטופל. בנוסף, רופא העוסק בתחום אסתטיקה דנטלית צריך להיות סבלני וסובלני עם מטופל לאורך כל הדרך עד קבלת התוצאה הרצויה. 

ד״ר מאיה בן צבי

ד"ר מאיה בן צבי, בעלת תואר דוקטור ברפואת שיניים DMD, סיימה בהצטיינות את לימודיה בפקולטה לרפואת שיניים בשנת 1999. ד"ר בן צבי מורשית לביצוע טיפולים באמצעות טכניקת NTI כפתרון לכאבי ראש, ל- TMD ולאי נוחות בפרקי הלסת, כאשר מאחוריה אלפי טיפולי שיניים ולקוחות מרוצים, בעיקר בתחום ציפויי החרסינה לשיניים ואסתטיקה דנטלית.

ד"ר בן צבי בחרה להתרכז בתחום של אסתטיקת שיניים כי בנוסף לתעודות הרשמיות, חשוב לא פחות הכישורים האומנותיים לבנות לכל אחד את החיוך המושלם. חשוב לזכור כי מעבר לטיפול הרפואי, בין אם מדובר בטיפולי ציפוי שיניים או כל טיפול אחר, חובה להתאים ולבנות נכון את הגוון, השקיפות, הגודל, הצורה, כך שתתאים למבנה האנטומי של הפה ולחזות הכללית של הפנים. עם 20 שנות ניסיון ברפואת שיניים אסתטית ובשיקום על גבי שתלים. ד"ר בן צבי משתתפת באופן קבוע בהשתלמויות וחידושים בתחום של אסתטיקה דנטלית. מורשית לביצוע טיפולים באמצעות טכניקת NTI כפתרון לכאבי ראש, ל- TMD ולאי נוחות בפרקי הלסת. עובדת בשת’’פ עם כירורגים ורופאים מובילים ברפואה אסתטית. חברה בהסתדרות לרפואת שיניים ואיגוד הישראלי לשיקום הפה. 

עם ד״ר מאיה בן צבי ניסיון של 23 שנים ימנע תקלות נפוצות

ציפוי שיניים עושים עם מומחה בעל וותק וניסיום של אלפי מטופלים. ישנן תקלות בלתי נעימות ואף מסוכנות שחייבים מומחה כדי להימנע מהן!

הירשמו עוד היום לבדיקה ראשונית ללא עלות ותתחילו לחייך!

דילוג לתוכן