077-8042619 |רוטשילד 55, ראשון לציון

03-6953947 | הברזל 11, תל אביב

4 טיפים לשמירה על מראה צעיר

שמירה על מראה צעיר מחייבת שימוש בטכניקות מסוימות שמוכיחות את עצמן. בהמשך, ניתן גם להתאים אותן לצרכים הקיימים והאינדיבידואליים. אז כיצד עושים זאת בצורה נכונה? הנה 4 טיפים שתוכלו לאמץ כבר עכשיו על מנת להיראות צעירים בהמשך:

  1. טיפולי אסתטיקה דנטלית

הדרך הפרקטית והטובה ביותר לשמור על מראה צעיר היא לעבור טיפולי אסתטיקה דנטלית. אלו טיפולים שמתמקדים בחלל הפה והשיניים, הם תורמים לגברים ונשים מבוגרים וצעירים ויש להם גם ערך פרקטי בכל מה שנוגע לאכילה ולעיסה. יתרה על כך, רוב הטיפולים שקשורים לאסתטיקה דנטלית מוכרים על ידי חברות הביטוח וקופות החולים ולכן ניתן להשיג עבורם סבסוד בגובה מסוים.

הלבנת שיניים
  1. ציפוי שיניים

בתוך התחום הספציפי של טיפולי אסתטיקה דנטלית קיימת אפשרות של ציפוי שיניים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הציפוי לא מיועד רק לגברים או נשים שסובלים מכתמים על השיניים או משיניים שבורות. כיום ניתן להשתמש בציפוי שיניים על מנת לשמור על מראה צעיר לאורך זמן, להסתיר פגמים מולדים ולהשיג חיוך מושלם.

צרו קשר עוד היום לייעוץ ללא תשלום בכל הקשור לאסתטיקה דנטלית – 03-695-3947

טיפולים אסתטיים לשיניים
  1. שתו הרבה מים

גם לדברים הקטנים יש משמעות גדולה כאשר מנסים לשמור על מראה צעיר. הדוגמא הכי טובה לכך היא שתיית מים, שצריכה להחליף אצלכם עוד היום את האפשרות של משקאות ממותקים ומוגזים. בין היתר, מחקרים מראים ששתייה של 10-15 כוסות מים ביום תורמת למראה עור הפנים, בריאות השיער, פתרון טבעי לפצעי אקנה וגם עיכוב תהליכי הזדקנות. במילים אחרות, מדובר על מוצר אנטי אייג'ינג טבעי לחלוטין שנמצא בהישג יד.

טיפולי שיניים אסתטיים
  1. הפסיקו לעשן

הכללים הנכונים לשמירה על מראה צעיר מגלמים בתוכם גם איסורים מסוימים. אם רוצים למשל למנוע הופעת קמטים על הפנים ולצמצם משמעותית את הסיכוי לסבול משבץ מוחי או התקף לב, צריך להפסיק לעשן. אף פעם לא מאוחר להפסיק לעשן ואחרי כמה חודשים כבר לא תבינו איך הייתם יכולים לעשות זאת בעבר. במידה ויש בכך צורך, ניתן גם לבקש עזרה עם הפסקה מעישון ולהירשם לקורסים וסדנאות שנערכים בכל רחבי הארץ.

אנו מקווים כי מצאתם מאמר זה מעניין ומועיל. מוזמנים לשתף (:

דילוג לתוכן