077-8042619 |רוטשילד 55, ראשון לציון

03-6953947 | הברזל 11, תל אביב

קצת על אורטודנטיה

טיפולי אורתודונטיה לחיוך לבן, ישר וייצוגי

אורטודנט, הוא רופא שיניים המתמחה גם בשיקום הפה והנראות האסתטית שלו. טיפולי אורתודונטיה, תפקידם לשפר את איכות חייו של המטופל ופעמים לא מעטות לשפר את רמת הביטחון העצמי שלו, קבלתו בחברה והיכולת שלו להתקדם בחייו האישיים והמקצועיים, וכל זה, על כיסא הטיפולים של האורתודונט…

האם אתם מכירים את המקרים הללו, בהם אתם משתדלים לא לחייך יותר מידי או לא לחשוף שיניים בעת חיוך או צחוק, האם אתם חשים חוסר בטחון בעת פגישה עם אדם או אנשים חדשים ומפחדים לפתוח את הפה? כמה פעמים אמרו לכם שחוסר ההשתתפות והמעורבות שלכם עשויה לגרום לכם לזרא? אבל איך אפשר להתחיל להסביר למה אתם חשים בצורך לדבר, לחייך וליצור קשרים רק כי אתם פשוטו כמשמעו מפחדים לפתוח את הפה?

תפקידו של אורטודנט , הוא לטפל בקושי זה בדיוק. קבלת טיפול אורתודונטי יסייע לכם בתחומים רבים בחייכם המקצועיים והאישיים כאחד. כמובן שלאחר יישור השיניים רצוי לבצע גם טיפולי אסתטיקה דנטלית נוספים, כגון ציפויי שיניים וכו'.

אורתודנט מומחה

אורטודנט ליישור שיניים שקוף

יישור שיניים, אינוזיליין, מתבצע אך ורק דרך אורטודנט , אשר מוסמך בטיפולי אורתודנטיה ובעל הכלים לבצע טיפול אורתודנטי בהתאמה לכל מטופל, אורטודנט מקצועי ידע להתאים את מבני היישור לתקציב ולמבנה הפה של המטופל תוך שיציג את האפשרויות והטכניקות הקיימות.

בין הגשרים והפלטות הנפוצות ביותר כיום, הם הגשרים והפלטות השקופים, אשר עונים על צורך האסתטיקה, גם בעת הרכבת או ענידת המבנה. אלה מכם, המעוניינים לשמר את מראה הפה או ליישר עקמומיות קלה, יוכלו להיעזר בפלטות זמניות המורכבות על השיניים בשעות מסוימות במהלך היום. פלטות שונות, לא זאת בלבד שפועלות ליישור השיניים אלא גם שומרות עליהן נקיות ולבנות במיוחד.

לכל המידע אודות יישור שיניים שקוף >> לחצו כאן 

אורטודנט מומחה בתל אביב

אפשרויות מתקדמות לשיקום הפה והלסת

מעבר ליכולת היישור והחזרת הפה למצב בריא ונעים לעין, חשוב מאוד לבקר אצל אורטודנט, לקבלת טיפולי הלבנת שיניים וטיפול בשיניים דהויות. בשונה משיננית. אורטודנט, יעניק לכם טיפול אורתודנטי מקיף הרבה יותר וידע להמליץ לכם על חומרים נוספים לשימור המראה הנעים והמרשים של הפה.

אפשרויות נוספות אותן ניתן לקבל בעת ביקור אצל רופא ליישור שיניים, הן אפשרויות יישור ושימור מתקדמות התורמות לנראות הייצוגית והמרשימה של המטופל ברמה גבוהה מאוד כמו אותם המבנים הבלתי נראים או המבנים הזמניים עליהם דיברנו. הפלטות השקופות החדישות, ניתנות להרכבה מבלי שאף אחד יחוש או יבחין בכף – טכניקה פופולרית ומבוקשת במיוחד.

חשיבות הסטריליות בעת הטיפול אורתודונטי

כאשר ניגשים או מבקשים להתרשם מאורתודנט חדש, חשוב מאוד לשים לב לסטריליות בקליניקה, סימנים של חוסר אסתטיקה כמו גם הפניה והסדר במקום מעידים פעמים רבות על איכות הטיפול ואיכות המטפל, הקפדה על הפרטים הללו, יובילו אתכם לתוצאות אפקטיביות ומניעת נזקים לבריאות ונראות הפה.

מחפשים אורתודונט מקצועי? זקוקים לייעוץ אורתודונטי? ד"ר מאיה בן צבי, מתמחה בכל הקשור לאסתטיקה ושיקום הפה והלסת, מזמינה אתכם להשאיר פרטים או ליצור קשר לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית במרפאתה החדשנית, הוותיקה והמאובזרת.

דילוג לתוכן